You are here:

Poznawanie krajów Beneluksu – za pomocą pociągu

W Europie znajduje się bardzo wiele krajów, w tym przynajmniej 20 tych, które są po prostu pełne pięknych miast, atrakcji turystycznych i widoków. Takowym krajem jest naturalnie Polska, Francja, lecz również kraje Beneluksu, zatem Belgia, Holandia i Luksemburg. Chociaż te państwa nie mają zbyt pięknej przyrody, to jednakże śmiało można rzec, iż jeśli zapragniemy spędzić w nich nawet całe miesiące, to tak czy siak znajdziemy bardzo dużo interesujących miast i atrakcji dla turystów. Jak najlepiej dostać się do no powiedzmy Belgii od której warto zacząć wycieczkę?

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę są oczywiście linie lotnicze – obecnie z warszawskiego lotniska, ale także z chociażby Gdańska, lata do Belgii niemała ilość firm lotniczych. Gdy dolecimy do Belgii, to pewnie będzie Bruksela, która ogólnie jest stolicą Unii Europejskiej, powinniśmy po prostu korzystać z pociągów. Z Brukseli warto udać się do Brugii, która jest chyba najbardziej urokliwym miejscem w Belgii. Jednakże Belgia to także piękna Gandawa bądź Antwerpia, która słynie ze swojej potęgi gospodarczej i portu. Zatem w samej Belgii można na spokojnie znaleźć przynajmniej dziesięć ciekawych miast! A jest jeszcze większa Holandia i Luksemburg.

Posted by: admin

Related articles
 

Publikacje:

  • Największy, darmowa wycena, szybka płatność, to sklep numizmatyczny i skup monet Bydgoszcz skup banknotów, orderów, odznaczeń i innych przedmiotów kolekcjonerskich
  • wolny apartament na nocleg i spanie wolne apartamenty Jarosławiec last minute apartament nad morzem
  • Aby poprawić stan wód należy przeprowadzić rekultywacja jezior Dzieki rekultywacji ograniczymy rozwój sinic (zakwity), polepszą się warunki świetlne i dotlenienie wody.
  • Potrzebny ci papier ekg lub ktg, akcesoria medyczne, czujniki, elektrody do defibrylatora? To wszytsko oferuje hurtownia sprzętu medycznego Varia. Posiadamy testy na koronawirusa.
  • olej balanceoil aquax

Back to Top